Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
        +420 585 100 404    Hrubá Voda 21, Hlubočky 783 61

Desatero návštěvníka saunového světa Hluboký dvůr & Sauna Areny

 1. Jako návštěvník saunového světa Hluboký dvůr se vyzujte a uložte obuv do botníků před šatnami, v šatně si odložte oděv a zamkněte skříňku čipem, a vezměte s sebou ručník a osušku.
 2. V očistných sprchách se důkladně omyjte mýdlem, osprchujte se teplou vodou
  a před vstupem do saunového světa se důkladně osušte. Dámy se prosím odličte a do do areálu vstupujte bez plavek, zahalení do saunového roucha a v tichosti.
 3. V celém areálu saunového světa prosím nekartáčujte svou kůži kartáči či jinými žínkami. Tento postup je správný, nikoliv však ve veřejném zařízení, kde se snažíme udržet vyšší kulturu a hygienické standardy veřejného saunování.
 4. Před každým vstupem do sauny setřete vodu z povrchu těla i usušte hlavu. Je to důležité z hlediska udržení požadované nízké vlhkosti zejména v suchých saunách.
 5. Při pobytu v suchých saunách s dřevenými lavicemi podložte své tělo v místech, kde se dotýkáte dřevěných lavic (chodidla, hýždě, záda, hlava).
 6. Při pobytu v parních komorách zanechte saunové roucho před vstupem do kabiny. V parních komorách si před posazením na lavice opláchněte sedák ruční sprškou a následně se posaďte.
 7. Délka pobytu v prohřívárně je ryze individuální a měla by se řídit subjektivním pocitem horka. Po prohřátí vyjděte z prohřívárny, opláchněte se pod sprchou a následně ochlaďte se v hydromasážní sprše či v ochlazovacím bazénku.
 8. Proceduru teplo-chlad opakujte nejlépe třikrát. Doba odpočinku mezi vstupy do saun by se měla rovnat době strávené v prohřívárně.
 9. K odpočinku můžete využít polohovací lehátka či křeslo ve venkovní zóně či ve vnitřní odpočívárně. Dopřejte klid nejen sobě, ale i ostatním! Vypocené tekutiny nejlépe doplníte neslazenými minerálními vodami, přírodními šťávami či čerstvým salátem z našeho fresh baru v prostorách saunového světa.
 10. Po sauně je třeba vynechat intenzivní tělesnou námahu a doplnit pitný režim.

rezervace_mist

Informace před příjezdem

Fotogalerie

scroll up