Souhlasím
        +420 585 100 404    Hrubá Voda 21, Hlubočky 783 61

Kariéra

Hledáte práci brigádně či na pracovní poměr?
Hotelový komplex hledá kolegy do pracovního kolektivu.

V současné době hledáme pracovníky na tyto pracovní pozice:

PRACOVNÍK WELLNESS CENTRA - MASÉR
-náplň práce

  • provádění masáží a ostatních wellness procedur
  • péče, úklid a příprava saunového světa na provoz
  • komunikace a obsluha hostů na wellness recepci
-požadujeme
  • spolehlivou osobu se zájmem o svoji práci
  • masérské osvědčení
  • časová flexibilita
  • příjemné vystupování
  • základní znalost práce na PC
-nabízíme
  • zajímavou a stabilní práci ve wellness hotelu
  • ubytování a jídlo v hotelovém resortu
  • dobré platové ohodnocení
  • práci na HPP

Máte zájem?
Kontaktujte nás na email [obfuscate_1_|108|96|96|96|108|100|108|58|99|102|112|94|102|99|120|100|112|112|108|41|95|113] nebo volejte 585 100 404-5

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
  • obsluha hostů v restauraci
-požadujeme
  • spolehlivost
  • milé a příjemné vystupování
  • komunikativnost
-nabízíme
  • práci na HPP i brigádníky
  • nástup možný ihned

Máte zájem?
Kontaktujte nás na email [obfuscate_1_|108|96|96|96|108|100|108|58|99|102|112|94|102|99|120|100|112|112|108|41|95|113] nebo volejte 585 100 404-5.

scroll up